רמב"ם 24 תל אביב 03-5163672 rambam 24 Tel-Aviv   עב | EN
 
 
 
     
   הודעה חשובה  
     
  עקב המצב ניתן ליצור איתנו קשר גם  בטלפון :
0528-586351

או במייל שמופיע באתר .

החנות נמצאת ב רחוב רמב"ם 24 תל אביב


 rambam st. 24
tel : 03-5163672
 
     


     
   ליצירת קשר  
     
  התקשר/י לחנות:
03-5163672


שלח לנו מייל

או בוא/י לבקר:
רמב"ם 24 תל אביב
 
     מהם ברכונים ולאלו אירועים הם מתאימים

לעיתים אנו מוזמנים לאירועים של אנשים קרובים או רחוקים, חברים טובים או קולגות מהעבודה. כך או כך, אנו עשויים להיתקל במכשול כזה או אחר, בעת כתיבת הברכה (הרי מתנה או המחאה לבדם לא יספיקו; מובן שקיים הצורך החשוב להוסיף ברכה בנימה אישית). אכן, מתנה קל לקנות, צ'ק קל לרשום, אולם בכל זאת, לא לכולם קל לכתוב ברכה (אולי רק ליצירתיים מאוד שבינינו וכמה כאלו כבר ישנם?)

עבור אלו המתקשים בכתיבת ברכה בקלות ובזרימה, הומצאו ברכונים. במה מדובר? זהו הפתרון המושלם המסיר מכם את הצורך לחפש מה ואיך לכתוב. תוכלו לרכוש ברכונים, להדפיס אותם בקלי-קלות ולהניח אותם ליד המתנה).

קיימים שני סוגי ברכונים להדפסה: ברכונים המכילים ברכות ותפילות, המתאימים לבתים – בעיקר לבתים מסורתיים; סוג שני – ברכונים המכילים ברכות אישיות לאירועים שונים, כמו בת מצווה, ימי הולדת, חתונות, בר מצווה, בריתה, וברית וכו'. נוסף על אלו, יש ברכונים המיוחדים לחגים. לכל חג מוקדשים ברכונים ייחודיים.

אין צורך לכתוב משהו כעת. אתם רוכשים ברכה מודפסת. הברכה תהיה כתבה ומה שיהיה עליכם להוסיף זה את שמכם. תוכלו לבקש להדפיס את שמכם ואת שם מקבל הברכה, מראש. דבר זה דומה לעיצוב להזמנות לאירועים, שניתן לבצע כיום באמצעות האינטרנט ומאפשר חיסכון של זמן ומאמץ בעיצוב עצמי של ההזמנות (שהרי אפשר לבחור מתוך עיצובים מוכנים).

בבואכם לבחור ברכונים המתאימים עבורכם, ראוי שתבחנו מספר פרמטרים חשובים. ראשית כל, בדקו את הכיתוב. בוודאי שהוא אמור להיות כיתוב ראוי, שיתאים לאופי האירוע וכמובן שגם לאופי בעל השמחה ומקבל הברכה, שמאוד רוצה להרגיש מיוחד וייחודי.

שנית כל, בדקו את סוג הנייר ממנו עשוי הברכון. וודאו שאין מדובר בנייר רגיל, ממנו היו מייצרים ברכות לפני עשרות רבות של שנים. העדיפות היא, כי ברכונים יודפסו על נייר מסוג מט או כרומו; שיהיה זה נייר קשיח, כזה שניתן להצבה על שולחן, או שידה ושמתאים לשימור לטווח ארוך.

דבר נוסף שראוי לבדוק – עיצוב הברכון. גם את העיצוב ניתן להתאים לאופי האירוע. לדוגמא – עבור אירוע המתאים לילדים אפשר להתאים עיצוב "ילדותי" (שאינו דומה לעיצוב "מטופש", או "טיפשי"). לעומת זאת, באירוע של מבוגרים יותר, ראוי לבחור עיצוב שמתאים ל"נפש" מבוגרת יותר – פחות צבעוני ו"מקושקש", תוך שימש באלמנטים ניטראליים (יש יאמרו – מינימאליסטים, אולם הכל בעיניי המתבונן).

בתחילת המאמר הזכרנו ברכונים של תפילות וברכות. אלו יודפסו על נייר קשיח והעיצוב יהיה פשוט יחסית, יכלול עיטורים פשוטים ומסולסלים כאשר הרקע יהיה לבן (ועשוי להזכיר לעיתים סידור, או ספר תפילה). ברכות רגילות, לעומת זאת, ניתן לגוון ולשלב אלמנטים שונים של עיצוב. אולם, זכרו תמיד להתאים את כל אלמנטים והפרמטרים של הברכון הנבחר, לאופי האירוע ומקבל הברכה.

לייבסיטי - בניית אתרים