רמב"ם 24 תל אביב 03-5163672 rambam 24 Tel-Aviv   עב | EN
 
 
 
     
   הודעה חשובה  
     
  עקב המצב ניתן ליצור איתנו קשר גם  בטלפון :
0528-586351

או במייל שמופיע באתר .

החנות נמצאת ב רחוב רמב"ם 24 תל אביב


 rambam st. 24
tel : 03-5163672
 
     


     
   ליצירת קשר  
     
  התקשר/י לחנות:
03-5163672


שלח לנו מייל

או בוא/י לבקר:
רמב"ם 24 תל אביב
 
     יש דרכים שונות ללמוד תורה

אתם אנשים חילוניים שאין להם כל קשר למסורת וליהדות? או שאולי אתם אנשים דתיים ברמה כזו או אחרת ואתם רוצים להעמיק את הידיעות שלכם בתחום היהדות? אם כך, סביר להניח שגם אתם מחפשים מידי פעם מקום שבו תוכלו ללמוד עוד תורה ולדעת יותר על ההיסטוריה של העם שלנו, כי איך אפשר לחיות חיים שלמים מבלי לקבל תשובות על שאלות שונות בנוגע לתורה שלנו? אפילו אנשים שמגיעים מבתים שבהם כלל לא הייתה מסוגרת יהודית מבינים שיש הבדל בין היהדות ובין דתות אחרות, ואפשר לחוש את זה כבר בפעם הראשונה שבה עוזבים את הארץ לטובת טיול קצר בחו"ל. לעיתים מה שגורם לאנשים להחליט שהם רוצים לדעת עוד על היהדות אלה הן החוויות הללו, ולכן חשוב למצוא את המקום שממנו תלמדו.

ללמוד בדרך מסורתית

הדרך המסורתית שבעזרתה תוכלו להכיר טוב יותר אם התורה וללמוד אותה יותר לעומק, היא אם תתחילו לקחת חלק בישיבה או במסגרת מסוימת שבה תוכלו לקבל את כל האינפורמציה שחסרה לכם. יחד עם זאת, יש עם הדרך הזאת לא מעט חסרונות, כיוון שאי אפשר לבחור ככה את שעות הלימודים, וכמו כן, לא תמיד אפשר לבחור גם את המורים שמהם רוצים ללמוד. אם יש רב שמוצאת חן בעיניכם הדרך שבה הוא מדבר ומעביר את החומר הרי שיש לכם מזל, אך מה תעשו אם תצטרפו לישיבה או למסגרת לימוד שבה לא תעריכו את מי שמעביר את השיעור?

ללמוד בדרך מודרנית

האופציה השנייה שבעזרתה אפשר ללמוד תורה היא על ידי האינטרנט, ואין ספק שהיום יש יותר ויותר אנשים שעושים את זה. בצורה כזאת אתם לא צריכים להתאים את עצמכם לשעות של מישהו אחר, כי כל מה שעליכם לעשות הוא רק להתחיל להיכנס לאתרי האינטרנט שעוסקים בתחום הזה, לבחור את השיעורים שהייתם רוצים ללמוד, ופשוט ללחוץ על הכפתור שדרכו תוכלו לקבל את האינפורמציה הנחשקת. אין ספק שזו דרך מודרנית וטובה ללמוד בעזרתה ולכן זה לא מפתיע שעוד ועוד אנשים בוחרים ללמוד כך על תורתנו.
לייבסיטי - בניית אתרים