רמב"ם 24 תל אביב 03-5163672 rambam 24 Tel-Aviv   עב | EN
 
 
 
     
   הודעה חשובה  
     
  עקב המצב ניתן ליצור איתנו קשר גם  בטלפון :
0528-586351

או במייל שמופיע באתר .

החנות נמצאת ב רחוב רמב"ם 24 תל אביב


 rambam st. 24
tel : 03-5163672
 
     


     
   ליצירת קשר  
     
  התקשר/י לחנות:
03-5163672


שלח לנו מייל

או בוא/י לבקר:
רמב"ם 24 תל אביב
 
     חזית להצלחה: מדריך מקוצר לבניית תדמית לעסק חדש

עסק חדש הוא ברכה, הזדמנות גדולה לפרנסה ושגשוג, ומקור לעניין ותעסוקה, צמיחה והתפתחות. כל מי שפתח עסק מימיו מכיר את ההתרגשות והשמחה, וכמובן המתחים והלחץ הכרוכים בתהליך ההקמה. מהתכנון, דרך המכשולים והעיכובים, ועד לתחילת העבודה והפתיחה החגיגית, התהליך מעניין, מלמד ומחזק, ומפגיש אותנו עם האתגרים הייחודיים להקמת עסק חדש.

האתגר הגדול מכולם בהקמת עסק חדש הוא בניית התדמית לעסק, יצירת האווירה והתחושה המתבקשת בכדי לעורר את הלקוחות הפוטנציאלים, ולהביא תנועה שוטפת של אנשים לבית העסק. לפניכם מספר נקודות חשובות למחשבה הנוגעות בעניין התדמית של העסק שלכם, נקודות שמוטב כי תכירו רגע לפני שאתם פותחים את הדלת ומתחילים לעבוד.

נקודות מחשבה על תדמית לעסק:

התדמית שלכם היא אותו עולם מושגים ערפילי שמקושר באופן ישיר לשם של העסק שלכם בראשו של הלקוח. אתם רוצים שכאשר הלקוח הפוטנציאלי פוגש את השם של העסק שלכם, תהיה לו אסוציאציה חיובית, ובהתאמה לעולם המושגים החיובי של התחום בו העסק שלכם עובד.
כשמדובר במזון, למשל, הפונה לקהל הרחב, השם של המסעדה שלכם צריך להיות מקושר לאיכות, טריות, ומחיר שווה לכל נפש. אם מדובר במסעדת יוקרה, הרי שעניין המחיר לא צריך להיות כל-כך מודגש, ויש לשדך בחוכמה אסוציאציות של איכות, ייחודיות, אקסקלוסיביות וסטייל.
התדמית של העסק שלכם בנויה מרבדים על גבי רבדים, מהמיקום, דרך השם, ועד לאיכות המוצר, ובדרך היא עוברת בעוד אינספור מוקדים, חלקם אסוציאטיביים ולא לגמרי בהירים למי שלא מתעסק בבניית תדמית.

השקיעו את מרב המחשבה על מה אתם רוצים לשדר. הכירו את הלקוחות שלכם מראש, וודאו כי יש לכם הבנה מלאה ביותר על הדרך הכללית בה הם חושבים, מה הם מחפשים, ומה מניע אותם לפעולה.
למדו את המתחרים שלכם, את המוצלחים והכושלים כאחד, והבינו כמיטב יכולתכם מה עובד אצלם ומה לא, ומדוע. אל תפחדו להעתיק מוטיבים מוצלחים, שכן אין סיבה להמציא את הגלגל כאשר ניתן לרתום אותו בחוכמה. זהו את הטעויות של המתחרים שכשלו או שאינם משגשגים, והימנעו מהם בכל מחיר במיתוג העסק שלכם.

הבינו מה שונה אצלכם. יכול להיות שהמוצר שלכם זהה לחלוטין לחנות שמעבר לפינה, אך משהו אצלכם יכול להיות שונה לגמרי, והשוני הזה יכול להיות הציר המרכזי סביבו בונים את המיתוג. הייחודיות היא קונספט רצוי, ועם סיעור מוחות הכולל אנשי מקצוע ניתן למצוא רעיונות יוצאים מגדר הרגיל, שייתנו לכם יתרון של נישה גם בשוק העמוס ביותר.

טעימה מעיצוב תדמית בעסק

הדבר הראשון שהלקוח רואה הוא הכניסה לעסק, לכן:

1. הקדישו הרבה מאוד מחשבה על עיצוב הכניסה
2. בחרו קו אחיד למיתוג וודאו כי הוא בקו-החזית של העסק
3. בחרו דלתות כניסה איכותיות מחברה ידועה
4. אל תגזימו – בשילוט, בעומס טקסטים, בכמות המוצרים המוצגת מהכניסה וכיו"ב
5. שמרו על ניקיון ואסתטיקה – אחרי שעיצבתם, וודאו כי הכניסה לעסק שלכם נקייה ומטופחת באופן סדיר, שכן כל אי-סדר וחוסר ניקיון בכניסה הם דבר בולט במיוחד לעין, ולא מזמין לקוחות להיכנס.

ישנם עוד לא מעט גורמים, מהתאורה ועד למיקום הכניסה, שיש לקחת בחשבון בבניית התדמית. לכן, בשורה התחתונה, ההמלצה החמה ביותר היא לשכור צוות מקצועי לבניית תדמית, שכן עולם זה של מיתוג הוא מורכב עד מאוד, והמיתוג של העסק שלכם יכול להיות הנקודה המכרעת בין הצלחה לכישלון, כאשר השני לא בא בחשבון.
מפת הגעה לאולם תצוגה של רב בריח

 
 
לייבסיטי - בניית אתרים