רמב"ם 24 תל אביב 03-5163672 rambam 24 Tel-Aviv   עב | EN
 
 
 
     
   הודעה חשובה  
     
  עקב המצב ניתן ליצור איתנו קשר גם  בטלפון :
0528-586351

או במייל שמופיע באתר .

החנות נמצאת ב רחוב רמב"ם 24 תל אביב


 rambam st. 24
tel : 03-5163672
 
     


     
   ליצירת קשר  
     
  התקשר/י לחנות:
03-5163672


שלח לנו מייל

או בוא/י לבקר:
רמב"ם 24 תל אביב
 
     הפכו להיות הגיבור עבור אחרים באמצעות קורס הכשרת מאמנים

האם אתם חשים שאנשים נוטים לפנות אליכם לעזרה? שיש לכם את היכולת להוביל אדם אחר למקום הנכון? שאנשים מסתכלים עליכם כעל מקור השראה? האם אי פעם עזרתם לחבר או למכר רחוק והרגשתם את הסיפוק של להנחות מישהו אחר כדי שיוכל להשתפר, להתקדם ולהשיג את מטרותיו? הסיפוק מ"לגדל" אדם אחר, ולהוביל אות ממקום נמוך למקום בו הוא פורץ גבולות, מתגבר על פחדיו ומתקדם, הוא בלתי ניתן לשיעור. הסיפוק כשאדם שעזרת לו לגדול אומר לך "תודה, זה לא היה קורה בלעדייך" הוא כל כך ממלא שאין אף תחושה שיכולה להשתוות לו. אם אתם מעוניינים לחוש את תחושת הסיפוק הזו כל יום מחדש, המקום עבורכם הוא במסגרת קורס הכשרת מאמנים. ללמוד באופן מקצועי איך לעזור לכל אדם לגדול מהמקום הסגור שלו ולהתקדם בחייו.

מה לאמן ואת מי?

ישנם סוגים שונים ורבים של מאמנים. תוכלו לבחור במסגרת קורס הכשרת מאמנים לשיטות מחשבה והעצמה, ישנם מאמני כושר, מאמנים בשיטות שונות כמו NLP, מאמנים לאנשים בעלי בעיות קשב וריכוז, מאמנים למנהלים וארגונים וכדומה. מאמן טוב יאמן בשיטה בה הוא מאמין ורואה בה את הדרך הנכונה להצלחה, וכמו גם מכיר אותה מקרוב וחי לפי שיטת האימון להצלחה האישית שלו.

מה מציע קורס הכשרת מאמנים?

קורס הכשרת מאמנים מציע מכלול של מידע, לימודים ויכולות עבור הסטודנטים הלומדים. לפניכם כמה מהיכולות הנרכשות בקורס:
  • על ידי לימוד שיטת האימון הקורס מאמן את התלמידים עצמם לפתח את צורות המחשבה שלהם ואת הפוטנציאל הטמון בהם.
  • הקורס מלמד כיצד לדבר עם אנשים, באילו מילים, גישה וטון לאמן, וכיצד לבנות ביטחון והכרה עצמית אצל אנשים שתחום זה לוקה אצלם בחסר.
  • היכולת לזהות אנשים ולהבין כיצד יש לנהוג ולדבר עם מאומנים שונים.
  • אימון אישי לאנשים ואימון חברתי לארגונים או חברות.
  • שיטות ומתודות שונות לאימון שיתאימו לכל סוג של אדם ולפי הצרכים השונים של מאומנים שונים.

כל מאמן בכל מקום הוא סופרמן

אמנם כל סוג הכשרה שתרכשו בקורס הכשרת מאמנים יוביל אתכם לעבודה עם קהל יעד שונה ובשיטות שונות, אך המטרה היא זהה, המטרה היא האדם - המאומן שלכם. כל אימון נועד לעזור למאומן להיבנות ולהעצים את יכולות מימוש הפוטנציאל שלו. האימון מתחיל בבניית הביטחון העצמי של המאומן, הכרה ביכולות העצמיות ומכאן הצבת מטרות ויעדים בחיים והגשמתם. לכל אדם יש פוטנציאל רב ולא לחינם נאמר שאין דבר העומד בפני הרצון, אך למאמן יש בידיו את היכולת להאיר את העלטה עבור אדם שלא מאמין שהוא יהיה מסוגל לעמוד בפני מכשולים או קשיים בחיים. המאמן הוא הגיבור שיציל את האדם מהפחדים הפרטיים, מחוסר הביטחון העצמי וחוסר ההערכה. הוא זה שיכלו להוביל את האדם להתפתח, לגדול ולהגיע לגדולות.
לייבסיטי - בניית אתרים